Ferie w siodle 2021

Z przyczyn pandemii COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać ferie w siodle 2021!

Nie masz ochoty na narty? Przyjedź do nas! Pokażemy Ci, jak inaczej można aktywnie cieszyć się zimą!

Wielu sympatyków powraca do nas zimą po kolejną porcję wrażeń i aktywnego wypoczynku. Inni przyjeżdżają z ciekawości, żeby zobaczyć, jak można spędzić ferie inaczej niż wszyscy.

Zapraszamy młodzież w wieku 10-18 lat na obozy jeździeckie organizowane w czasie ferii zimowych.

Dysponujemy właściwie przygotowanymi wszechstronnymi końmi szkoleniowymi – konie dobierane są przez instruktora indywidualnie do umiejętności jeźdźca.

Terminy turnusów na rok 2021:

Cena będzie podana w późniejszym terminie

Ilość miejsc: do 28 osób

W cenie oferujemy:

  • zakwaterowanie w domu na terenie Stadniny; z pościelą; zapewniamy całodobowy dostęp do sanitariatów i natrysków z ciepłą wodą; w wyposażeniu domku suszarnia i pralka automatyczna;
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja);
  • 10 godzin nauki lub doskonalenia jazdy konnej pod okiem kwalifikowanych instruktorów;
  • pełną opiekę pedagogiczną;
  • ubezpieczenie NNW i OC w PZU.

Przypominamy o przygotowaniu wygodnego stroju do jazdy: długie spodnie, buty na płaskiej i twardej podeszwie oraz toczek (więcej na stronie „Bezpieczeństwo jeźdźca”); jeżeli uczestnik nie posiada odpowiedniego nakrycia głowy – zabezpiecza go organizator.

Pliki do pobrania: Karta zgłoszeniowa

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zadatku 500 zł oraz przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej. Numer konta oraz adres pocztowy został podany w sekcji Kontakt.

Pamiętaj, iż korzystając z usług Stadniny Koni „Maciukiewicz”, akceptujesz tym samym warunki zawarte w Regulaminie Stadniny.

Regulamin Stadniny