Wczasy w siodle nad morzem 2019

Zapraszamy na tygodniową przygodę jeździecką!

Przemęczenie, stresy? Gwarantujemy całkowite oderwanie od „szarej rzeczywistości”. W opinii wielu uczestników „wczasy w siodle” pozwoliły im na całkowite „zresetowanie” – dlatego zalecamy spisanie przed wyjazdem najważniejszych spraw do załatwienia po powrocie :-).

Poszukującym sposobu na aktywne spędzenie urlopu w otoczeniu przyrody oferujemy tygodniowe wczasy w siodle wśród nadmorskich lasów i łąk, nad brzegiem jeziora i w pobliżu szeroki i czystych plaż. Zakwaterowanie na terenie stadniny w pokojach 2-osobowych z eleganckimi łazienkami. Zapewniamy 12 godzin nauki lub doskonalenia jazdy konnej pod okiem kwalifikowanych instruktorów dostosowanej do posiadanych umiejętności (lekcje na ujeżdżalni i w terenie).

Cena:

  • okres od 01.01.2019 do 21.06.2019 i od 02.09.2019 do 31.12.2019 999,- zł 

Cena obejmuje: 7 noclegów ze śniadaniem+ 12 godzin jazdy

Wczasy trwają od soboty od godz. 14:00 do następnej soboty do godz. 10:00.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zadatku w wysokości 300,- zł na numer konta podany w sekcji Kontakt.

Istnieje możliwość pełnego wyżywienia na miejscu (restauracja „Pod Gołębnikiem”)

Przypominamy o przygotowaniu wygodnego stroju do jazdy: długie spodnie, buty na płaskiej i twardej podeszwie oraz toczek (więcej na stronie „Bezpieczeństwo jeźdźca”); jeżeli uczestnik nie posiada odpowiedniego nakrycia głowy – zabezpiecza go organizator,

Zalecamy także wykupienie ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)

Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i przygody, bez względu na umiejętności. Przyjedź do nas by spędzić czas w towarzystwie ludzi, którzy kochają konie!

Galeria

Pamiętaj, iż korzystając z usług Stadniny Koni „Maciukiewicz”, akceptujesz tym samym warunki zawarte w Regulaminie Stadniny.

Regulamin Stadniny