Wczasy w siodle nad morzem 2022

Zapraszamy na tygodniową przygodę jeździecką!

Przemęczenie, stresy? Gwarantujemy całkowite oderwanie od „szarej rzeczywistości”. W opinii wielu uczestników „wczasy w siodle” pozwoliły im na całkowite „zresetowanie” – dlatego zalecamy spisanie przed wyjazdem najważniejszych spraw do załatwienia po powrocie :-).

Poszukującym sposobu na aktywne spędzenie urlopu w otoczeniu przyrody oferujemy tygodniowe wczasy w siodle wśród nadmorskich lasów i łąk, nad brzegiem jeziora i w pobliżu szerokich i czystych plaż. Zakwaterowanie na terenie stadniny w pokojach 2-osobowych z eleganckimi łazienkami. Zapewniamy 12 godzin nauki lub doskonalenia jazdy konnej pod okiem kwalifikowanych instruktorów dostosowanej do posiadanych umiejętności (lekcje na ujeżdżalni i w terenie).

Cena:

CENA MOŻE ULEC ZMIANIE!

  • okres od 01.01.2022 do 24.06.2022 i od 03.09.2022 do 31.12.2022  1690 zł 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, chcące uzyskać fakturę VAT, przy wpłacie zadatku zobligowane są podać NIP firmy. Bez tego nie będzie można wystawić dokumentu!

Cena obejmuje: 7 noclegów ze śniadaniem + 12 godzin jazdy

ATRAKCYJNA CENA!

Wczasy trwają od soboty od godz. 14:00 do następnej soboty do godz. 10:00.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zadatku w wysokości 500,- zł na numer konta podany w sekcji Kontakt.

Istnieje możliwość pełnego wyżywienia na miejscu (restauracja „Pod Gołębnikiem”)

Przypominamy o przygotowaniu wygodnego stroju do jazdy: długie spodnie, buty na płaskiej i twardej podeszwie, rękawiczki oraz toczek (więcej na stronie „Bezpieczeństwo jeźdźca”); jeżeli uczestnik nie posiada odpowiedniego nakrycia głowy – zabezpiecza go organizator,

Zalecamy także wykupienie ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)

Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i przygody, bez względu na umiejętności. Przyjedź do nas by spędzić czas w towarzystwie ludzi, którzy kochają konie!

Galeria

Pamiętaj, iż korzystając z usług Stadniny Koni „Maciukiewicz”, akceptujesz tym samym warunki zawarte w Regulaminie Stadniny.

Regulamin Stadniny