Stadnina Koni Maciukiewicz

O nas

Nasz ośrodek jeździecki prowadzimy od 1992 roku. Jest on położony 1 km od Łeby – „Letniej Stolicy Polski”, w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego i jeziora Sarbsko.

Ze względu na wyjątkowo atrakcyjną lokalizację naszego ośrodka, możemy spełnić marzenie praktycznie każdego jeźdźca lubiącego jazdę w terenie, mianowicie możliwość jazdy konnej wzdłuż nadmorskiego brzegu.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia nauki jazdy konnej dla jeźdźców o różnym stopniu zaawansowania. Posiadamy około 35 koni rasy małopolskiej, sp i wlkp przygotowanych do profesjonalnej nauki jazdy i doskonalenia umiejętności jeździeckich oraz sportu (skoki, ujeżdżenie i rajdy turystyczne).

Kryta ujeżdżalnia pozwala nam na prowadzenie zajęć przez cały rok, niezależnie od pogody.

W okresie ferii zimowych i wakacji organizujemy obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Zapraszamy także na wczasy w siodle osoby dorosłe.

Od kilkunastu lat organizujemy zawody konne w skokach przez przeszkody, rajdy konne oraz święto jeźdźców tzw. Hubertus.

Nasz ośrodek funkcjonuje jako całoroczny i okresowy (np. na czas urlopu) pensjonat dla koni.

Nasze noclegi posiadają rekomendację największego portalu noclegowego meteor-turystyka.pl.

Oferujemy do sprzedaży konie hodowlane, rekreacyjne, sportowe i szkoleniowe rasy małopolskiej, szlachetnej półkrwi, wielkopolskiej, śląskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

Ośrodek czynny jest codziennie w godzinach od 8:00 do 13:00 oraz od 15:00 do 20:00 (w godz. 13:00-15:00 – przerwa obiadowa i karmienie koni).

Do zobaczenia w siodle nad morzem!

Bogna i Franciszek Maciukiewiczowie

Przejdź do góry strony